10 powodów, dla których siłownia jest lepsza od kobiety

Podziel się:

Oczywiście artykuł z lekkim przymrużeniem oka 😉 Jest to zbiór mniejszych i większych “mądrości” znalezionych w Internecie. Niektóre wydają się być kuriozalne, a w niektórych nawet coś jest… A czy Wy znacie jakieś powody, dla których siłownia jest lepsza od dziewczyny?

Siłownia to miejsce, gdzie ludzie kształtują swoją sylwetkę i mają świetne wspomnienia z ciężkiej pracy. To tam zmieniają się w silniejszych, bardziej umięśnionych i generalnie w lepsze wersje siebie. Niektórzy nawet są tak uzależnieni, że robią się nerwowi i wpadają w depresję, kiedy z jakiegoś powodu muszą sobie zrobić przerwę. Dla wielu osób trening jest najlepszą terapią. Pozwala się skupić, rozwijać pasję i dać kopa do działania oraz uczy samodyscypliny i ciężkiej pracy. Nie mają o tym pojęcia ci, którzy nie korzystają w ogóle z siłowni i nie poznali tego fantastycznego uczucia, który daje regularny trening. W wielu przypadkach siłownia jest nawet lepsza niż dziewczyna…

#1 Siłownia Cię nie okłamie 🙂

A kobiety wiadomo czasami kłamią. Czasami robią to na tyle bezwzględnie, że nie mają żadnych wyrzutów sumienia z tego powodu.

#2 Siłownia Cię nie opuści 🙂

To czego prawie każdy z Was zapewne doświadczył raz w życiu, to opuszczenie przez ukochaną. Siłownia nigdy Ci tego nie zrobi, zawsze tam będzie, a ciężary zawsze będą gotowe do działania, w przeciwieństwie do Twojej dziewczyny. Dziewczyna jest tymczasowa, a 90 kg do podniesienia zawsze będzie 90 kg.

#3 Siłownia nie będzie Cię irytować 🙂

Wiele dziewczyn ma zwyczaje, które potrafią doprowadzić Cię do szału. Siłownia zawsze będzie spokojnym niebem, które wprowadzi Cię w dobry nastrój, niezależnie od tego, jaki był trening. Nigdy nie będziesz denerwować się przy wyciskaniu na ławce czy przy stojaku na przysiady. To naprawdę cudowna relacja między siłownią a Tobą, która, jeśli wybierzesz, może trwać całe życie.

#4 Siłownia kosztuje mniej i daje więcej przyjemności 🙂

Jeśli myślisz, że karnet na siłownię jest drogi, to chyba nie zdajesz sobie sprawy, ile wydajesz na swoją dziewczynę. W związku trzeba robić kolacje, kupować prezenty, wyjeżdżać na drogie wycieczki… Przyjemność, jaką czerpiesz z treningu na siłowni, jest 100 razy większa niż członkostwo w siłowni, za które płacisz.

#5 Siłownia sprawi, że będziesz bardziej atrakcyjny 🙂

Czy któraś z Twoich dziewczyn sprawiała, że wyglądałeś lepiej i byłeś przystojniejszy? Siłownia fizycznie zmienia Cię w bardziej atrakcyjną osobę i możesz wyglądać niczym grecki Bóg. W większości przypadków dziewczyny mogą rzeczywiście przyczynić się do tego, że będziesz wyglądał mniej atrakcyjnie, ponieważ mogą jeść fast foody czy słodycze i nakłaniać Cię do tego samego.

#6 Zawsze możesz zacząć pobijać rekordy na siłowni 🙂

Tam zawsze czekają na Ciebie ciężary, które zapewnią Ci fizyczne i psychiczne oczyszczenie. Zawsze będzie gotowa do działania, Twoja dziewczyna z pewnością nie będzie.

#7 Siłownia sprawia, że czujesz się fantastycznie 🙂

Treningi wyzwalają tzw. endorfiny odpowiedzialne za uczucie szczęścia. To udowodnione, więc cokolwiek nie powie Ci Twoja dziewczyna, nie będzie w stanie za każdym razem dać Ci takiego uczucia jak siłownia.

#8 Siłownia nigdy Cię nie zdradzi 🙂

Nieważne do jakiej siłowni chodzisz, ona nigdy Cię nie zdradzi. Z dziewczynami już bywa różnie. Zawsze mogą znaleźć kogoś, według nich lepszego. Siłownia nigdy Ci tego nie zrobi.

#9 Siłownia nigdy Cię nie zawiedzie 🙂

Wiesz, że tam na Ciebie czeka i już. Jeśli masz zaplanowaną sesję treningową, możesz być prawie pewien, że nikt nie może powstrzymać Cię przed dotarciem tam, poza Tobą. A dziewczyny może nie być, chociaż wydaje Ci się, że powinna być…

#10 Siłownia sprawi, że będziesz silniejszy 🙂

Dziewczyna nie jest w stanie tego zrobić, a siłownia tak. Dosłownie. Fizycznie. Pamiętaj o tym, kiedy zostawi Cię jakaś kobieta.

Oceń artykuł:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *