Były bokser Oskar De La Hoya zamieszany w sex aferę

Podziel się:

Oskar De La Hoya (45 l.), nazywany podczas swojej kariery bokserskiej “Złotym chłopcem”, jest znaną postacią w branży. Na swoim koncie ma złoty medal olimpijski i 10 razy był mistrzem świata w różnych klasach wagi boksu. W 2002 r. założył promocję bokserską Golden Boy Promotions. Jak donosi Daily Mail, De La Hoya jest obecnie w centrum spekulacji dotyczącej pewnej taśmy erotycznej z jego udziałem. Podobno umówił się z dwiema modelkami, które poznał w Internecie i zaprosił je do swojego luksusowego apartamentu w budynku The Montana w Pasadenie. “Szokująca” taśma ma rzekomo zawierać nagiego De La Hoya w różnych dziwnych i żenujących sytuacjach. Podobno w jednej scenie widać, jak uprawia seks z zaproszonymi modelkami przy pomocy przyborów kuchennych… De La Hoya był podobno odurzony, ale jak donoszą zagraniczne media wiedział, że jest nagrywany.

Niestety, po tym miłym akcie, owe kobiety skontaktowały się z bokserem i domagały się 2 milionów dolarów, w zamian za nie ujawnienie kompromitującego go filmu. De La Hoya nie uległ szantażowi, więc panie skontaktowały się z jego byłą żoną, Shanną Moakler, grożąc, że taśma zawstydzi ją i ich córkę. Paniom niestety się nie udała się ta próba szantażu i zostały zatrzymane przez FBI. Rzecznik prasowy FBI powiedział: “Widziałem wiele szokujących filmów w mojej karierze, ale ten był niesamowicie kłopotliwy.”

 

To nie pierwsza sex-afera z udziałem De La Hoya. W 2007 r. był tematem skandalu związanego z fotografią powyżej. W Internecie pojawiły się zdjęcia przedstawiające boksera w kabaretkach, majtkach i szpilkach. Serbska striptizerka Milana Dravnel opublikowała te zdjęcia i powiedziała, że ​​De La Hoya zdradził wówczas swoją żonę. Obrońcy De La Hoya próbowali dowieść, że to nie on jest na zdjęciach i że striptizerka chciała wyłudzić od niego pieniądze. W odwecie Dravnel złożyła pozew o wartości 100 milionów dolarów przeciwko De La Hoya, twierdząc, że rozpętał przeciwko niej kampanię oszczerstw. A wszystko po to, by powstrzymać pojawianie się zdjęć w sieci. W 2011 r. De La Hoya podczas wywiadu, przyznał “To byłem ja” na zdjęciach. Wtedy też ujawnił swoją długą walkę z narkotykami i alkoholem.

Niedługo potem miał kolejny proces. Podobno brał udział w imprezie w której były przebieranki, orgia i narkotyki w jednym z nowojorskich hoteli. Modelka Angelica Marie Cecora powiedziała, że emerytowany bokser krążył w damskiej bieliźnie i oszalał z powodu zbyt dużej ilości zażytej kokainy i zabawek erotycznych, zastraszając ją i jej przyjaciółkę, kiedy próbowały pójść do domu. Ostatecznie sędzia uznał oskarżenia za bezpodstawne.

Jedno jest pewne. Legenda boksu lubi się DOBRZE zabawić 🙂

View this post on Instagram

#FBF taking the win at 10 years old.

A post shared by Oscar De La Hoya (@oscardelahoya) on

 

Źródło: http://www.dailymail.co.uk

Oceń artykuł:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *