Jacek Ratusznik wybrał Federację

Podziel się:

Jacek Ratusznik wydał oświadczenie, w którym tłumaczy się z dość znaczącej decyzji dla swojej kariery. Mianowicie, pierwszy posiadacz karty PRO w kulturystyce klasycznej będzie reprezentował Polskę w lidze IFBB ELITE PRO. Odchodzi więc z NPC. Jego post na Instagramie skomentował nawet trener Jacka Grzegorz Kępa:

Tak jak napisałeś Jacku – najważniejsze to lojalność i szacunek. Większość ludzi w dzisiejszych czasach nawet nie wie co to za cechy charakteru…

Jesteście ciekawi, czy Grzegorz Kępa już wie o planach swojego podopiecznego? Już wkrótce o tym napiszemy! Tymczasem zobaczcie jak wyglądało oświadczenie Ratusznika. Waszym zdaniem podjął słuszną decyzję?

Z oficjalną informacją czekałem dosyć długo i myślę, że jest to pora by powiedzieć o swojej dalszej przyszłości bo wszystko owiane było tajemnicą. Tak dokładnie jestem pierwszym zawodnikiem ligi Ifbb pro Elite @ifbb_elitepro w kulturystyce klasycznej w Polsce. Decyzja była trudna, ale wszystko zmieniło się po podziałach między NPC a Ifbb Amatur. Bo początkowo miały być starty w USA, ale wtedy nie wiedziałem o sytuacji, która wydarzyła się we wrześniu. Wielu z Was powie, że to błąd ale to jest moja decyzja i jest ona poparta wieloma argumentami, a jednym z nich jest lojalność do Polskiego Związku Kulturystyki Fitness. Z @ifbb_official stawiałem pierwsze kroki i to właśnie im dziękuję za wszystko za moją karierę. Plany do startów jakie pojawiły się rok temu po wygranej na Malcie (zdobycie karty pro lige) były ogromne i miała być kategoria która jest najbliższa kulturystyce klasycznej czyli Classic Physique. Początkowo mogłem mieć wagę 96 kg, a po ostatnich zmianach już 104 kg dlatego jest to kolejny powód który zniechęca mnie właśnie do tej ligi. Kolejnym argumentem jest fakt iż NPC stało się bardziej dostępne a mowa tu o łatwiejszym zdobyciu karty pro . Obecny ,,nabór” do npc nie podoba mi się gdyż kiedyś trzeba było startować w ifbb amatur i główną nagrodą była walka o kartę Pro, a teraz zawodnicy z innych federacji czytaj pokazów sportowych, którzy nie raz byli zbanowani w #ifbb teraz będą tam startować. Spęd jest kolejnym powodem który mnie nie przekonuje. Podsumowując będę walczył w IFBB ELITE PRO i z dumą reprezentował Polskę na arenach międzynarodowych. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie i kibicują w tej sportowej rywalizacji. Zawsze będę o Was pamiętał i powtarzam nadal, że bez Was nie byłoby tych sukcesów a ja mam to szczęście, że otaczają mnie tak dobrzy ludzie.

Ze sportowymi pozdrowieniami Jacek TERMINATOR Ratusznik

View this post on Instagram

Z oficjalną informacją czekałem dosyć długo i myślę że jest to pora by powiedzieć o swojej dalszej przyszłości bo wszytko owiane było tajemnicą . Tak dokładnie jestem pierwszym zawodnikiem ligi Ifbb pro Elite @ifbb_elitepro w kulturystyce klasycznej w Polsce. Decyzja była trudna ale wszystko zmieniło się po podzialach między NPC a Ifbb Amatur. Bo początkowo miały być starty w Usa ale wtedy nie wiedziałem o sytuacji która wydarzyła się we wrześniu. Wielu z Was powie że to błąd ale to jest moja decyzja i jest ona poparta wieloma argumentami a jednym z nich jest lojalność do Polskiego Związku Kulturystyki Fitness. Z @ifbb_official stawiałem pierwsze kroki i to właśnie im dziękuję za wszystko za moją karierę. Plany do startow jakie pojawiły się rok temu po wygranej na Malcie (zdobycie karty pro lige) były ogromne i miała być kategoria która jest najbliższa kulturystyce klasycznej czyli Classic Physique Początkowo mogłem mieć wagę 96 kg a po ostatnich zmianach już 104 kg dlatego jest to kolejny powód który zniechęca mnie właśnie do tej ligi. Kolejnym argumentem jest fakt iż NPC stało się bardziej dostępne a mowa tu o łatwiejszym zdobyciu karty pro . Obecny ,,nabór,, do npc nie podoba mi sie gdyż kiedyś trzeba było startować w ifbb amatur i główną nagrodą była walka o kartę Pro a teraz zaowdnicy z innym federacji czytaj pokazów sportowych którzy nie raz byli zbanowani w #ifbb teraz będą tam startować.Spęd jest kolejnym powodem który mnie nie przekonuje . Podsumowując będę walczył w IFBB ELITE PRO i z dumą reprezentował Polskę na arenach międzynarodowych . Dziękuję wszystkim którzy wspierają mnie i kibicują w tej sportowej rywalizacji. Zawsze będę o Was pamiętaj i powtarzam nadal że bez Was nie było by tych sukcesów a ja mam to szczęście że otaczają mnie tak dobrzy ludzie . Ze sportowymi pozdrowieniami Jacek TERMINATOR Ratusznik @jacek_ratusznik_ifbb_pro @ifbb_elitepro @ifbb_official @ifbb_coach_grzegorz @real_pharm_nutrition @fitmeatpolska @ironpro.eu @powerwaters #classicbodybuilding #classic #elite #pro #ifbb #forever #bodybuilding #staystrong #my #dreams #nextlevel #elitepro #story

A post shared by IFBB ELITE PRO Jacek Ratusznik (@jacek_ratusznik_elite_ifbb_pro) on

 

Oceń artykuł:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *