Jem Wolfie – zbyt puszysta?

Podziel się:

Jem Wolfie to pochodząca z Australii 26- letnia fitnesska i trener personalny. Jest zapalonym sportowcem – od 8 roku życia trenuje koszykówkę, a po kontuzji w wieku 17 lat, zaczęła regularnie ćwiczyć na siłowni. Jej mama jest również entuzjastką fitnessu i to od niej czerpie inspirację. Jest także założycielką i właścicielką “Good Eats” – firmy zajmującej się dystrybucją zdrowych posiłków. Zarówno profil Jem na Instagramie, jak i jej sylwetka, wzbudzają skrajne emocje. Australijka nie jest typem szczupłej fitnesski, a jej budowa ciała jest bardzo charakterystyczna. Chociaż twierdzi, że doskonale czuje się w swoim ciele, Jem chętnie wraca wspomnieniami do swojej sylwetki sprzed lat, gdzie była znacznie szczuplejsza.

Jest dość odważna i nie próbuje tuszować swoich niedoskonałości, co widać na jednym z filmików, gdzie napina pośladki, uwidaczniając na nich cellulit. 

Znaczna część komentujących i obserwujących jej profil stwierdziła, że jest po prostu zbyt puszysta 🙂 Mimo to, jej profil obserwuje ponad milion osób! Na czym polega jej fenomen? Sami nie wiemy…  A Wy co myślicie? Jest za gruba, za chuda czy w sam raz?

View this post on Instagram

I don’t like coming second…. 💦🏀

A post shared by Jem 🐺 Wolfie (@jemwolfie) on

 

Oceń artykuł:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *