Kevin Levrone waży 120 kg przed AC Australia

Podziel się:

Bardzo czekaliśmy na jego powrót – aż w końcu po 13 latach nieobecności Kevin Levrone wrócił na scenę. Wszyscy wiedzieli, że jego forma jest o wiele słabsza niż jego rywali i stało się to, co było nieuniknione – kulturysta na zawodach Olympia  2016 zajął ostatnie miejsce. Dopiero później świat obiegła wieść, że Levrone długo walczył z kontuzją kolana oraz mięśniami klatki piersiowej. Kulturysta nie poddał się jednak i zaczął przygotowania do Arnold Classic Australia 2018.

Niektórzy uważają, że występ w 2018 roku, który ma zakończyć karierę Kevina, również zostanie zaliczony do nieudanych. Wszystkie negatywne komentarze na swój temat Levrone wykorzystuje jako motywację do wytężonej pracy. Właśnie dzięki temu osiągnął praktycznie niemożliwe: waży już około 120 kg! Myślicie, że powiedzie mu się na Arnold Classic Australia? Ocieńcie sami jego formę.

https://www.instagram.com/p/BeoAtRfnh0c/?taken-by=kevinlevrone

https://www.instagram.com/p/BcfZHC0Hou-/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Be_gWz_nPGL/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Be64dTinmwE/?utm_source=ig_embed

View this post on Instagram

Born To Over Come. I’d like to thank the greatest coach in my life he wakes me up everyday keeps me safe and healthy mind body and spirit. High and Lows he’s got my back 247….. Thank You GOD for allowing me to have this opportunity to step on stage @arnoldsportsau I’ve always believed in the things that I couldn’t see with the naked eyes. God showed me the ending before I began this journey. This One Is For You My Fans. I hope you all have learned that where the mind goes the body will follow. Don’t Ever Believe Another Human Being When They Speak Negativity On What Your Capability’s Are. You keep visualizing and believing in your self – it to shall pass. See you on stage in 5 weeks world if God willing. #godsplatform #godbetheglory #godleadme #borntoovercome #history #itsdone #kevinlevrone #fullarmorofgod FYI like I said my goal is to look better then I did in 2016. I’m competing against myself. One Love 🙏🏼

A post shared by Kevin Levrone™ (@kevinlevrone) on

 

Oceń artykuł:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *