Mistrzostwa Śląska oraz Musclecontest Ireland Pro Qualifier – działo się!

Podziel się:

Sezon startowy w kulturystyce i fitness trwa w najlepsze. W miniony odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska oraz Musclecontest Ireland Pro Qualifier.

W zawodach w Irlandii Piotrek Borecki wygrał w dwóch kategoriach i otrzymał wymarzoną kartę PRO! Dzięki temu stał się członkiem IFBB PRO LEAGUE. Niestety swojego trofeum – miecza, nie przywiezie do Polski, ponieważ mimo zapewnień organizatorów zawodów, obsługa lotniska nie pozwoliła na przewiezienie go w bagażu podręcznym. Na zielonej wyspie byli obecni również Mariusz Tomczuk (II miejsce), któremu zabrakło z kolei 1 punktu do zdobycia karty PRO oraz Bartosz Bartkowski, który zdobył złoto w men’s physique i brąz men’s physique pro qualifier. Pomagał im i dopingował zabawny Karol “Petarda” Stuglik.

Na Mistrzostwach Śląska mieliśmy okazję oglądać dawno nie widziane zawodniczki bikini fitness. Największy szum był chyba wokół Ani Karcz, której kibicowali wszyscy jej internetowi fani i obserwatorzy. Ania startowała w juniorkach (IV miejsce) oraz w seniorkach (VI miejsce). Mimo tego, że zrobiła naprawdę fajną formę i prezentowała się bardzo ładnie, nie udało jej się zatuszować niektórych mankamentów sylwetki.

Po 1,5 roku przerwy mieliśmy również przyjemność zobaczyć uroczą Annę Woźniakowską, która wyglądała i prezentowała się przepięknie i wywalczyła srebrny medal. Czekamy na więcej! Z kolei Magdalena Stawisiński (Koral), której dzień zaczął się od mandatu za przekroczenie dozwolonej prędkości, nie miała sobie równych. Zgarnęła złoto oraz OPEN, na co w pełni zasłużyła, bo jak wiecie, jej uroda i sylwetka zachwyca. Zapowiedziała, że na MP będzie jeszcze lepiej! Jak zwykle doskonałą formę zaprezentowały również zawodniczki z Fenixteam’u. Ania Andrzejewska (złoto), Aleksandra Grzanka (brąz), Natalia Pigoń (srebro), Paulina Nowacka (srebro) oraz Kasia Gawin (złoto). Od trenera Grzegorza była tylko jedna zawodniczka, która nie weszła do finału…

 

Po dłuższej przerwie pojawił się także Tomasz Marzec, który pogodził się już chyba z utratą skradzionego Porsche Panamera i zajął I miejsce w kulturystyce do 80 kg. Absolutnym zwycięzcą okazał się Kacper Trofil, który wygrał w kategorii do 100 kg oraz zgarnął OPEN.

Nie wszyscy panowie (oraz ich trenerzy) z Men’s Physique byli zadowoleni z werdyktu sędziów… Jakub Obara wygrał w swojej kategorii wzrostowej, a formę którą zrobił, jak sam powiedział – była kwestią dopingu… wszystkich jego widzów!

Już za tydzień Mistrzostwa Polski, na których z pewnością zobaczymy najlepszych z najlepszych. Nie możemy się doczekać!

Oceń artykuł:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *