Polski Johnny Bravo- Paweł Głuchowski wrócił na scenę!

Podziel się:

Od kilkudziesięciu minut cała redakcja Fitploty zachodzi w głowę, jak to się stało, że umknął nam tak istotny dla całej branży fitness news, a mianowicie… Paweł Głuchowski wrócił na scenę! Po 3 latach jego najwięksi fani mogli zobaczyć go ponownie wysmarowanego bronzerem. Nie było źle, bo zdobył srebrny medal w mniej prestiżowej federacji (nie pochwalił się na Instagramie jakiej). Swoją cegiełkę dołożył Mistrz Radosław Słodkiewicz, który pomagał Pawłowi w przygotowaniach. Te jednak były jednak owiane wielką tajemnicą przed wszystkimi. Głuchowski na Instagramie napisał:

Niewiele osób pamięta, ale swoje początki przygody ze światem fitness miałem jak zawodnik, nie jestem więc tylko trenerem i żywieniowcem. 3 lata nie byłem aktywny na tej płaszczyźnie z wielu powodów, ale chęć rywalizacji jednak zmusiła do powrotu. Po prostu muszę mieć przed sobą cele do realizacji, potrzebuje rywalizacji, gdyż pomaga mi to się rozwijać. Tylko tyle i aż tyle. Obudziłem na nowo w sobie ducha sportowca.

Czy tylko dlatego? Wszyscy dobrze wiedzą, że spore grono potencjalnych klientów, zwraca uwagę na to, czy trener jest również zawodnikiem. Czyżby Paweł tracił klientów i chce o sobie przypomnieć? Za tydzień kolejny start, ale póki co nie wiadomo na jakiej imprezie. Przypominamy również, że lada moment Głuchowski zostanie tatą! Niech korzysta z ostatnich chwil wolności.

 

ZOBACZ: Paweł Głuchowski będzie tatą!

Oceń artykuł:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *