Ranking kreatyn. Najlepsza kreatyna.

Podziel się:

Przygotowaliśmy dla Was ranking kreatyn. Kreatyna występuje obficie głównie w mięsie oraz ścięgnach, należy do grupy związków organicznych, klasyfikując ją w grupie aminokwasów.  To dzięki jej działaniu, podczas serii treningowej czujemy, że mamy więcej siły oraz jednocześnie możemy pozwolić sobie na skrócenie przerwy między seriami, czyli doskonale wspomaga wytrzymałość mięśniową.

SFD Creatine HCL

Wybór wydaje się oczywisty. Bardzo rozsądna cena i forma kreatyny która nie zawodzi. Chlorowodorek kreatyny w opinii użytkowników daje wyjątkowe “ubicie”, bez wrażenia nabierania wody. Fakt ten pozwala uznać wymienioną formę za wyjątkowo szlachetną w swoim działaniu. Szybki wzrost siły, dobrej jakości masa, a także wrażenie lepszej regeneracji. Tą formę i ten produkt możemy polecić każdej grupie zaawansowania i każdej dyscyplinie, gdzie siła i wytrzymałość są w cenie. W naszym rankingu kreatyn, bez wahania przyznajemy miejsce pierwsze.


Trec TCM3

Niekwestionowany hit sprzedaży. Najbardziej popularny produkt w wielu sklepach z suplementami. TCM to dobrze rozpuszczalna, a także stabilna forma kreatyny. Ten produkt Treca od wielu lat znajduje się w sprzedaży i jest najczęściej wybierany przez amatorów jabłczanu kreatyny. Nie ulega konwersji do kreatyniny, tym samym jest bezpieczny dla nerek. Testujący zwracają uwagę na znaczną poprawę parametrów treningowych i szybkie postępy. W naszym rankingu produkt Trec TCM3 otrzymuje miejsce drugie. Produkt dostępny w formie proszku i kapsułek


Activlab TCM

Kreatyna oferowana przez firmę Activlab, nie różni się od produktu Treca. Z tej przyczyny mieliśmy lekki “zgryz” co do przyznania miejsca dwa i trzy. Activlab TCM, mimo tak samo pozytywnych opinii lokujemy na miejscu nr. 3. Jako kryterium przyjęliśmy sobie częstotliwość wyboru jednego i drugiego produktu w sklepach z suplementami. Dlatego punkt więcej dla Trec TCM3. Activlab TCM możecie kupić w formie kapsułek i w formie proszku. Proszek oczywiście jest tańszy, a jego smak nie jest na tyle koszmarny, by zniechęcić do kolejnej porcji.


Universal Nutrition Creatine Micronized Powder

Nie będziemy nikomu “nawijali makaronu na uszy” pisząc rozpraw, jak dobre są inne formy kreatyny a monohydrat to już przeżytek. Otóż nie, to nadal jedna z najlepszych form dostępnych na rynku, najlepiej przebadana, bezpieczna, działająca i najtańsza opcja. Dlaczego w tej kategorii wyróżniamy produkt marki Universal? Mamy do czynienia z pierwszej klasy surowcem, produktem sprawdzonym i cieszącym się nienaganną opinią. Nie przypominamy sobie by ktoś narzekał na tę markę. No może, kiedyś na ceny…. Obecnie produkty firmy Universal nie odbiegają przerażająco cenami od konkurencji.


Olimp Creatine Magna Power

Dla niektórych może się to wydawać zaskoczeniem, ale wyróżniamy tę formę za unikalne połączenie kreatyny i magnezu. Testujący ten produkt zwracają uwagę na polepszoną regenerację i dobre samopoczucie. Nie jest to zbyt popularna forma ( cena) jednak lubimy innowacje i firmy, które nie stoją w miejscu. Warto sprawdzić, porównać i mieć swoje zdanie. Mimo wspomnianej różnicy cenowej jest to produkt godny polecenia.

Oceń artykuł:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4,14 out of 5)
Loading...

3 thoughts on “Ranking kreatyn. Najlepsza kreatyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *