Ronnie Coleman już “trenuje”

Podziel się:

W grudniu pisaliśmy o planowanej operacji kręgosłupa Ronniego Colemana. Ośmiokrotny zdobywca tytułu Mr. Olympia unikał zabiegu prawie 2 lata. Swoją zawodową aktywnością, treningami na siłowni dzielił się nawet ze swoimi widzami za pośrednictwem filmów. Wszystkim wydawało się, że nie będzie potrzebował kolejnej wizyty w szpitalu. Niestety, w 2018 roku Ronnie po raz kolejny musiał być operowany. Na początku zabieg planowano na 12 stycznia, ale ostatecznie termin przesunięto na 6 lutego.

Na szczęście, Ronnie jest już po operacji i powoli wraca do pełni sprawności. Niedawno na Instagramie umieścił zdjęcie z podniesionym kciukiem do góry, a to pozwala wysnuć wniosek, że czuje się dobrze. Pomimo poważnej operacji jaką przeszedł mistrz Mr. Olympia, już 6 dni po zabiegu zaczął wyciskać hantle. Nie były to oczywiście ciężary godne Colemana, ale od czegoś trzeba zacząć. Hart ducha i zamiłowanie do sportu nie opuściły Ronniego nawet wtedy, kiedy miał święte prawo na błogie lenistwo. Nic tylko podziwiać!

Ronnie Coleman zakończył już swoją przygodę ze sportem. Jak przekonuje wszystkich, nigdy niczego nie żałował oprócz tej jednej rzeczy:

Wtedy, kiedy zrobiłem 2 powtórzenia przysiadu z 363 kg na plecach. Zrobiłbym 4 powtórzenia zamiast 2, to jest mój jedyny żal w mojej karierze. Te 2 powtórzenia, które zrobiłem, wciąż mnie prześladują do dzisiaj, ponieważ wiem, że miałem te 4 w zasięgu, ale odwaga pozwoliła mi tylko na 2.

Oceń artykuł:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *