Stan “The Rhino” Efferding – najsilniejszy kulturysta na świecie

Podziel się:

Stan “The Rhino” Efferding wciąż jest w doskonałej formie i wygląda na to, że kulturystyka to jego źródło młodości. Trenuje już prawie 35 lat! Może pochwalić się tytułem dwukrotnego najsilniejszego kulturysty na świecie. Brał udział nie tylko w zawodach na najwyższym szczeblu IFBB, ale także w konkurencjach z podnoszeniem ciężarów. Jest również poważaną osobą w świecie fitnessu.

W szkole średniej był szczupły i chciał  poprawić swoją kondycję. Zapisał się na piłkę nożną, a potem trafił na siłownię i od razu pokochał treningi z ciężarami. Nie potrzebował żadnej motywacji. Po prostu zakochał się w tym i spędzał każdą wolną chwilę na siłowni. Stało się to dla niego sposobem na odreagowanie stresu i utrzymanie ciała w dobrej kondycji.

Efferding rywalizował w kulturystyce od 1988 r. Na tytuł najsilniejszego kulturysty zasłużył ciężką pracą i odpowiednim odżywianiem się. Jego treningi jak się pewnie domyślacie, są bardzo intensywne. Stan nie uznaje drogi na skróty. Zawsze podkreśla, że samodyscyplina, ciężka praca i odpowiednie zarządzanie czasem jest kluczem do sukcesu. Ma już prawie 51 lat i jego sylwetka wygląda wciąż rewelacyjnie! Porównując jego zdjęcia na Instagramie sprzed kilku lat i teraz, to prawie nie widać różnicy! Myślicie, że Stan The Rhino Efferding znalazł prawdziwe źródło młodości? Ćwicząc regularnie, obserwujecie spowolniony proces starzenia lub w ogóle jego zanik?

View this post on Instagram

He was 5’6” tall before “The Vertical Diet” 😂 ▶️ Follow this mutant!! @davesheldon90 Former rugby player from the U.K. Started powerlifting about 6 months ago, Now he’s on that @thorbjornsson diet!! 6’8” 365lbs. Squats >800, Benches >500, Deadlifts >800. ▶️ “The Vertical Diet” digital download now available at TheVerticalDiet.com @theverticaldiet #Repost @davesheldon90 with @get_repost ・・・ Biggest baddest handsomest security team for Fitcon 2018. Biggest highlight of the day was meeting THE worlds strongest pro bodybuilder @stanefferding creator of @theverticaldiet and @thekoolercom #fitcon #fitconutah #saltlakecity #saltpalaceconventioncenter #theverticaldiet #thekooler

A post shared by Stan "Rhino" Efferding – CSCS (@stanefferding) on

 

Oceń artykuł:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *