Thor z wrodzoną chorobą – Ben Mudge

Podziel się:

Na pewno kojarzycie Bena Mudge i jego sylwetkę, która bez wątpienia robi wrażenie. Okazuje się jednak, że Ben nie jest zwykłym posiadaczem sześciopaku czy dużego bicepsa. Uzyskanie takich efektów wymagało od niego o wiele więcej wysiłku aniżeli od wielu innych trenujących. Ben Mudge cierpi na mukowiscydozę – wrodzoną chorobę, która powoduje zmiany w układzie trawiennym oraz oddechowym. Pokazuje, że można wyglądać jak Thor (dosłownie!) nawet zmagając się z tak ciężką chorobą.

W wieku 18 lat Ben trafił do szpitala i właśnie wtedy zdiagnozowano u niego tę chorobę. Dopiero wówczas zaczął odczuwać jej symptomy, a co za tym idzie – postanowił zacząć ćwiczyć, aby poprawić wydolność płuc. Na Instagramie prowadzi profil, który ma za zadanie motywować osoby chore na mukowiscydozę do wytężonej pracy nad własną sylwetką. Dodatkowo Ben występuje tam w roli trenera, a efekty jego pracy publikuje w postaci zdjęć swoich podopiecznych. Wielki szacunek za to, że się nie poddał. Teraz wygląda świetnie!

View this post on Instagram

Expectations vs Reality! … I ❤️ eating! But man I hate cooking! … People perception of reality has been massively skewed due to social media but it always has been! I am in #Rome at the moment and even the statues are mostly of the ideal shape a person in ‘should’ be! So yeah social media has probably made things a little worse but we have been putting false expectations of ourselves on us for 1000’s of years! … Reality is I hate cooking, the lighting is complimenting, I am tensing my arm and I took the first photo 3 times 🙌🏻 … #rome #roma #reality #ihatecooking #calvinklein #realmencook #eveniftheyhateit #itwasakorma #iwasbored #manbun #notpracticalcookingattire #coconutoil #protein #fitness #health #thorsday

A post shared by Ben Mudge (@benmudge_) on

 

Oceń artykuł:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *