Wyglądają jak siostry, ale to mama i córka!

Podziel się:

Kiedy spojrzymy na Sommer Ray i jej matkę Shannon Ray, widzimy ogromne podobieństwo.  Sommer (21 l.) na pewno znacie, ponieważ jest znaną postacią w Internecie. Popularność zdobyła swoimi cudownymi , krągłymi pośladkami i nietuzinkową urodą. Ma na Instagramie ponad 18 mln followersów i koniecznie musicie zajrzeć na jej profil.

https://www.instagram.com/p/BeyuOtxl_mZ/?utm_source=ig_embed

Warto też zwrócić uwagę na jej mamę – Shannon, która jest po pięćdziesiątce, ale wygląda o wiele młodziej. Niejedna młodsza kobieta chciałaby posiadać takie ciało jak ona. Shannon jest matką czwórki dzieci i prowadzi szalone życie. W wywiadach przyznaje, że siłownia pozwala jej pozostać przy zdrowych zmysłach w całym tym zamieszaniu.

Podczas treningów, podobnie jak z resztą jej córka, skupia się na wyszczupleniu ciała oraz płaskim brzuchu. W czasach młodości również dbała o swoją sylwetkę i brała udział w zawodach. Wiele osób twierdzi nawet, że jest bardziej atrakcyjna, niż jej córka. I co sądzicie? Która jest bardziej HOT?

https://www.instagram.com/p/Bfth7Ill_nd/?utm_source=ig_embed

Sommer i Shannon to nie jedyny przykład na to, że wszytko jest w genach. Patrząc na zdjęcie młodziutkiej zawodniczki bikini fitness Natalii Czajkowskiej i jej mamy, nie ma żadnych wątpliwości po kim odziedziczyła urodę i figurę. Wyglądają dosłownie jak siostry! Sami zobaczcie.

Przy okazji Dnia Matki, wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życzenia!

View this post on Instagram

A post shared by Ewelina Czajkowska (@ewelinapce) on

View this post on Instagram

❤❤❤❤kocham ja!!!!

A post shared by Ewelina Czajkowska (@ewelinapce) on

Oceń artykuł:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *